Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekonstrukce hasičské zbrojnice

                          28_48_medium.jpg

Všem našim fanouškům, známým a přátelům by jsme chtěli oznámit, nebo jak jste si sami všimli, že dne 8.7.2011 se začala naše hasičská zbrojnice měnit k nepoznání. Přijeli dělníci, těžké stroje a úpravy hasičské zbrojnice mohly začít. Dnes se píše datum 22.8.2011 a přestavba je úspěšně hotová. Probíhaly zde práce především uvnitř budovy. Doufáme, že se Vám nově zrekonstruovaná hasičská zbrojnice v Proboštově bude líbit stejně jako nám. Velmi děkujeme zastupitelstvu obce Proboštov pod vedením starostky Zdeňky Chládkové, stavební firmě Ampro s.r.o - pan Polkoráb za skvěle provedené práce a v neposlední řadě firmě Koberce Kovářová - Teplice, děkujeme.

 

                                                        FOTO Z REKONSTRUKCE ZDE